Ruhnu Põhikool

Õpetajad

Kristel Lauk
e-post: kristel@lauk.ee
direktor,
II – III klassi eesti keel, loodusõpetus, geograafia, bioloogia

 

Kadri Tukk – lapsehoolduspuhkusel
e-post: kadri@ruhnu.ee
eesti keel, kirjandus, inglise keel

 

Madis Mäemets
e-post:
eesti keel, kirjandus, inglise keel

 

Kristi Treiman

e-post: kristi@ruhnu.ee

IV klassi eesti keel,  inimese- ja ühiskonnaõpetus, muusikaõpetus, kehaline kasvatus

 

Riina Soon

e-post: riina@ruhnu.ee
matemaatika, arvutiõpetus, keemia, füüsika

 

Tiina Allik

e-post: tiina@ruhnu.ee

vene keel

 

Ott Olesk

e-post: ott@puuvestja.ee

poiste tööõpetus II ja III kooliastmes

 

Külli Vähi

e-post: kylli@ruhnu.ee 

III – IV klassi inglise keel, kunstiõpetus, tüdrukute käsitöö, tööõpetus I kooliastmes

 

Elvi Meola
koolikokk