Ruhnu Põhikool

Õpetajad

Kristel Lauk
e-post: kristel@lauk.ee
direktor,

 

Kadri Tukk – lapsehoolduspuhkusel
e-post: kadri@ruhnu.ee

 


e-post:

 

Kristi Treiman

e-post: kristi@ruhnu.ee

 

Riina Soon

e-post: riina@ruhnu.ee

 

Tiina Allik

e-post: tiina@ruhnu.ee

vene keel

 

Ott Olesk

e-post: ott@puuvestja.ee

poiste tööõpetus II ja III kooliastmes

 

Külli Vähi

e-post: kylli@ruhnu.ee 

III – IV klassi inglise keel, kunstiõpetus, tüdrukute käsitöö, tööõpetus I kooliastmes

 

Elvi Meola
koolikokk