Ruhnu Põhikool

Õpetajad

Kristel Lauk
e-post: kristel.lauk@ruhnu.edu.ee
direktor
loodusõpetus, geograafia, bioloogia, ajalugu

 

Tiina Allik
e-post: tiina@ruhnu.ee
vene keel

 

Maret Kaljulaid

e-post: maret.kaljulaid@ruhnu.edu.ee

bioloogia, keemia, kirjandus

 

Johannes Halberg
e-post: johannes.halberg@ruhnu.edu.ee
matemaatika, füüsika

 

Kristi Mürk
e-post: kristi@ruhnu.ee
muusika, eesti keel, ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus

 

Karin Treufeldt
e-post: karintreufeldt@gmail.com
kunstiõpetus,

 

Külli Uustal
e-post: kylli@ruhnu.ee
inglise keel, käsitöö ja kodundus, tööõpetus, eesti keel ja kirjandus

 

Kadri Tukk

e-post: kadri@ruhnu.ee

eesti keel

 

Clemet Kollom

tööõpetus

 

Marten Riisenberg

kehaline kasvatus

 

Riina Soon – lapsehoolduspuhkusel

 

Elvi Meola

koolikokk

 

Merli Kapsta
koristaja