Ruhnu Põhikool

Õpetajad

Kristel Lauk
e-post: kristel@ruhnu.ee
direktor
loodusõpetus, bioloogia, geograafia, eesti keel, kirjandus

 

Tiina Allik

e-post: tiina@ruhnu.ee

vene keel

 

Ardo Kubjas

e-post: ardo@ruhnu.ee

matemaatika, arvutiõpetus

 

Kristi Mürk

e-post: kristi@ruhnu.ee

muusika, eesti keel, ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus

 

Ott Olesk

e-post: ott@puuvestja.ee

tehnoloogiaõpetus, tööõpetus

 

Riina Soon – 

e-post: riina@ruhnu.ee

 

Karin Treufeldt

e-post: 

kunstiõpetus, kehaline kasvatus

 

Kadri Tukk – lapsehoolduspuhkusel
e-post: kadri@ruhnu.ee

 

Külli Vähi

e-post: kylli@ruhnu.ee 

inglise keel, käsitöö ja kodundus, tööõpetus, eesti keel

 

Elvi Meola
koolikokk