Ruhnu Põhikool

Õpilaste tunniplaan ja ajakava

  • 10-21.detsember
  • Koolivaheaeg: 22.detsember 2018 – 6.jaanuar 2019
  • 7-20.jaanuar
  • 21.jaanuar-9.veebruar
Sisene Stuudiumisse imageedit_1_4080521058Sisene Opiqusse

 

ESMASPÄEV

4. klass 5. klass 6. klass 7. klass 8. klass
8:00 – 8:45 1. —-
2. Kirjandus
9:00 – 9:45 1. —-
2. Füüsika
9:55 – 10:40 1. Matemaatika
2. —-
Inimeseõpetus Loodusõpetus 1. —-
2. Keemia
10:50 – 11:35 1. Matemaatika
2. —-
Ajalugu Eesti keel Geograafia 1. Matemaatika
2. Kirjandus
12:00 – 12:45 Muusika Eesti keel 1. Matemaatika
2. Kirjandus
Geograafia
12:55 – 13:40 Inglise keel Iseseisev töö Matemaatika Ajalugu
13:50 – 14:35 Eesti keel Inglise keel Iseseisev töö Matemaatika
14:45 – 15:30 Kehaline kasvatus Ajalugu Eesti keel

TEISIPÄEV

4. klass 5. klass 6. klass 7. klass 8. klass
8:00 – 8:45 1. —-
2. Füüsika
9:00 – 9:45 1. Matemaatika
2. —-
Loodusõpetus 1. Iseseisev töö
2. Bioloogia
9:55 – 10:40 Eesti keel 1. Matemaatika
2. Kirjandus
Vene keel
10:50 – 11:35 Inglise keel Inimeseõpetus Vene keel Eesti keel 1. Matemaatika
2. Keemia
12:00 – 12:45 Eesti keel Matemaatika Inglise keel
12:55 – 13:40 Iseseisev töö Inglise keel Matemaatika Inimeseõpetus
13:50 – 14:35 Tööõpetus/käsitöö
14:45 – 15:30 Tööõpetus/käsitöö

KOLMAPÄEV

4. klass 5. klass 6. klass 7. klass 8. klass
8:00 – 8:45 1. —-
2. Kirjandus
9:00 – 9:45 1. Matemaatika
2. —-
Ajalugu 1. —-
2. Bioloogia
1. —-
2. Bioloogia
9:55 – 10:40 Inglise keel 1. Matemaatika
2. —-
Loodusõpetus Inimeseõpetus 1. —-
2. Bioloogia
10:50 – 11:35 Loodusõpetus Kirjandus Vene keel 1. Matemaatika
2. Kirjandus
Ajalugu
12:00 – 12:45 Eesti keel Loodusõpetus 1. Matemaatika
2. Kirjandus
Vene keel
12:55 – 13:40 Ajalugu Inglise keel Matemaatika
13:50 – 14:35 Matemaatika Ajalugu Iseseisev töö Inglise keel
14:45 – 15:30 Kehaline kasvatus

NELJAPÄEV

4. klass 5. klass 6. klass 7. klass 8. klass
8:00 – 8:45 1. —-
2. Keemia
9:00 – 9:45 Geograafia 1. —-
2. Bioloogia
9:55 – 10:40 Eesti keel 1. Matemaatika
2. Keemia
10:50 – 11:35 Eesti keel 1. Matemaatika
2. Kirjandus
Geograafia
12:00 – 12:45 1. Matemaatika
2. —-
Eesti keel 1. Matemaatika
2. Kirjandus
Ajalugu Eesti keel
12:55 – 13:40 Matemaatika Ajalugu Inglise keel
13:50 – 14:35 Muusika Matemaatika Inglise keel
14:45 – 15:30 Kunstiõpetus

REEDE

4. klass 5. klass 6. klass 7. klass 8. klass
8:00 – 8:45 Inglise keel Matemaatika Muusika 1. —-
2. Kirjandus
9:00 – 9:45 1. Matemaatika
2. —-
Eesti keel Loodusõpetus 1. —-
2. Bioloogia
1. —-
2. Bioloogia
9:55 – 10:40 Eesti keel Inglise keel Looduseõpetus 1. Matemaatika
2. Füüsika
10:50 – 11:35 Loodusõpetus Kirjandus Vene keel 1. Matemaatika
2. Kirjandus
Muusika
12:00 – 12:45 Eesti keel Loodusõpetus 1. Matemaatika
2. Kirjandus
Vene keel
12:55 – 13:40 Kehaline kasvatus
13:50 – 14:35
14:45 – 15:30
Kontrolli täpselt kas meil on sinine või oranž nädal!