Ruhnu Põhikool

Reede, 3. oktoober, 2014

Õpetajate päev

õpetaja Emma

 

õpetaja Orestõpetaja Maribelõpetaja Kathrinnoored õpetajad

Õpetajate päeva puhul olid koolis noored õpetajad: Orest, Maribel, Kathrin ja Emma. Igapäevastele õpetajatele oli õpetajate tuppa kaetud laud.

Tänased õpetajad ja õpilased jagasid päeva lõpus oma muljeid.

Taaniel: “Mulle meeldis, kui Maribel ja Kathrin andsid joonistustundi. Kuulasime muinasjuttu šokolaadilinnast ja joonistasime seda. Oli väga tore päev. Šokolaaditort meeldis väga!”

Kaarel: “Oli natuke teistmoodi. Lemmiktund oli Orestiga matemaatika, sest seal ei läinud kaua aega ja seal ei jäänud midagi õppida.”

Mihkel: “Normaalne kõik. Sellised õpetajad võiksidki olla.”

Iti: “Mulle meeldis see rohkem, sest need ei olnud päris õpetajad.”

Karl: “Mulle meeldisid Orest ja Emma, sest nad olid täna mu ainukesed õpetajad.”

Orest: “Mulle meeldis tänane päev väga, sest ma sain olla õpetaja ja kõik kuuletusid minule. Ma sain teada, et õpetaja olla on palju kergem kui õpilane.”

Maribel: “Mulle see päev väga meeldis. See oli vahva, et sai ise hindeid panna ja tundi teha. Oma vanas koolis poleks ma 7. klassis saanud õpetaja olla. Mulle meeldis.”

Kathrin: “Oli tore elamus õpetajat mängida ja minu õpilased olid ka väga toredad. Mulle meeldis ka päris õpetajatele kokata.”

Emma: “Olin õpetaja nii matemaatikas kui ka inglise keeles. Sain aru nüüd, et õpetaja olla on sada korda raskem kui õpilane olla. Kõik see tunni ettevalmistamine ja õpetamine tegid “ajud soojaks” ja rahutuks, eriti kui õpilane millestki lihtsast aru ei saa. Siiski oli see tore ja erinev koolipäev.”