Täna toimus 5. korda Liise Jooks ja viiendat korda osalesid sellel meie kooli lapsed. Õp Silver valmistas kehalises õpilased ette ja suunas kõik osalema.
Meie nobedad noormehed Mattias, Taaniel ja Mihkel jooksid 10-kilomeetrist distantsi, nooremad silkasid 2 kilomeetrit. Tubli-tubli!



Mattias saavutas üldarvestuses 10,9 km rajal 3. koha!!

Ithaka võitis 2 km rajal 2. ja Liso 3. koha!


RMK viis metsakorraldajat võtsid kõik koolilapsed kaasa ja viisid metsa. Seal rääkisid nad oma tööst ja näitasid, milliseid abivahendeid nad kasutavad. Koos määrati puude vanust, kõrgust, tihedust. Mullapuuri abil selgus, et vaadeldava metsa kohal on varem asunud soo, mis kraavide rajamise tulemusena on kuivanud ja asendunud metsaga.

dav

dav

dav

dav
Täna, 5 päeva enne esimest eksamit oli Mihkel oma viimastes tundides.
Kõik see algas hommikul – erilisest erilisem koolitee, kus läbida oli vaja üheksa klassi. Arvutades ning nuputades, loodust ja keeli tundes, teadmisi testides, jõudu ja kiirust näidates.
Koolipäeva sisse mahtus veelgi mängimist ja palju häid sõnu meie üheksandikule. Kogu koolirahvas seisis selle eest, et tänane päev Mihkli jaoks muhe ja armas oleks. Sest Mihkel ise on meile armas. Nii oligi!











/Enamik pilte tegi Maarja/








“Kaks kuukiirt mu toas”, “Et oleks rahu”, “Tule metsa!”, “Oma laulu ei leia ma üles” – need on vaid mõned kõlanud viisid tänasel kontserdil rõkkava publiku ees.
Laulsid lasteaialapsed, kõik koolinoored, õpsid ja külainimesed. Leidus nii lüürilist ballaadi, lustlikku mažoori kui üllatavat interpretatsiooni.
Iga esineja kinkis oma häälega kauni killukese, et kokku saaks üks õhkama panev õhtu!

Täna kutsus õp Külli meistrikoja õuele kõik nn meistriklubi liikmed, et savivoolimis- ja käsitööhooajale punkt panna.
Mängiti kriketit, küpsetati vahukommi, rüübati mangoteed, nagu see igal teisipäeval sügisest kevadeni siin kombeks on olnud, ja võeti ahjust viimased keraamilised meistritööd. Sügisel taas!
