
Laupäeva õhtul oli rahvamaja rahvast täis. Avati õpilastööde kunsti- ja käsitöönäitus. Õpetajate Külli ja Külliki seatud väljapanek tekitas tõelise kunstisaali õhustiku. Iga õpilane võib uhkust tunda oma aasta jooksul loodud tööde üle. Pidulikul sündmusel olid õpilased, õpetajad, emad-isad, aga ka hulk mandrimaiseid saarekülalisi. Sõnavõtud, suupisted ja tervitusjook kuulusid samuti etiketi juurde. Näitus jääb avatuks kooliaasta lõpuni.













Ruhnu tuli tuntud tennisetreener Silver Karjus. Meie uuel tenniseväljakul pani ta lapsed kõigepealt soojendust tegema ja siis tulid juba tennisenõksud ning -liigutused, -harjutused, reketihoid, pallide erinevus, tenniseterminid sinna juurde.
Suur aitäh professionaalsete algteadmiste eest!



Meie kooli kokk Heli hellitas meid sel nädalal kulinaarselt nõnda.










* Lihapallid tomatikastmes, jäätisekokteil.
* Kapsasupp, rullbiskviit.
* Ahjukana ja kartulipuder, kamavaht.
* Kalaseljanka, riisivaht ja kaerahelbeküpsised.
* Kapsa-hakklihahautis, ahjuõun jäätisega.

Kunstiprojekt “Vallamaja külguks” algas juba sügisel, mil lapsed kavandeid joonistasid. Nüüd, maikuupäevil on pintslid peos ja iga laps maalib tavapärasest tavatumale lõuendile mis aga tahab. Hoiame silma peal, sest lähipäevil saab kunsttükk valmis!

Zoom´i teel liitus meiega täna suurel ekraanil õp Mareti sõber, kes rääkis võimalikult pakendivabast elust, toetudes iseenda kogemusele. Mõned üsna lihtsad ja loomulikud viisid selle poole püüdlemiseks jäid kõrvu:
* toidu kasvatamine
* pakendivabad (või plastivabad) tooted on lihtsalt leitavad ja tellitavad veebist
* poodi sisseoste tegema minnes omad kotikesed kaasa!
/Tundub, et pambushambaharjad ja tabletikujuline hambapasta võitsid südameid ja on juba hitid./
Bioloogias olid Taaniel ja Mihkel ette valmistanud teemad mikroplastist ja söödavaist pakendeist. Väga huvitav!

