Ruhnu Põhikool

Kolmapäev, 24. veebruar, 2016

24. veebruar

kooli eesEesti 98. sünnipäeva hommikul kogunemise koolimaja ette, laulsime hümni, heisati riigilipp. Vaatamata varajasele hommikutunnile, olid kõik õpilased kohal.

Rahvamajas kinkisid lapsed Ruhnu inimestele ja ehk ka iseendile kauni ja kodumaise kontserdi. Niisuguste vahvate tegude puhul tunneme eriti suurt uhkust oma laste üle. kontsertlaulmas

 

 

 

 

 

 

 

Õp Külli oli rahvamaja kaunistanud kunstis ja tööõpetuses valminud töödega. Kaareli ema Kairi oli katnud piduliku laua. Karl Augusti ema Luise valmistanud toeka ja maitsva hommikueine.

 

pidulauas

Pärast esinemist, sööki ja lõplikku unest virgumist olid meie kooli kõik maletajad valmis ruudulaudadel oma au kaitsma. Üles seati kuus malelauda. Vanuse järgi olid õpilased jagatud alagruppidesse. Võistluse vilistlasesindaja oli Emma. Igaüks mängis kaks partiid ja nii selgusid vanuserühmade parimad.

Pärast poolteisetunnist võistlemist läks eriti suur aplaus ja kiitus Taanielile, Mihklile, Emmale, kes olid oma alagruppide võitjad! Muidugi palju tänu kõigile mõnusatele mängijatele!

Ja palju õnne Eestile sünnipäevaks!

kes võidabmaleturniirMihkel Mattiasruhnu lapsed