Ruhnu Põhikool

Esmaspäev, 23. mai, 2016

Pärimuspäevadest veel

tüdrukudLaste muljeid:

Ma sain endale 3 uut sõpra. Kolmanda nimi oli Henri. Henri oli jalgpallis üpris osav.

Mulle meeldis, et iga päev sai uut toitu. Kõige parem minu arust oli hernesupp.

Jalgpalli oli tore mängida.Ükskord lõin kõikide vahelt läbi otse väravasse.Vahepeal olin ka väravavaht – esimesed 4 palli püüdsin kinni.

Laval olles ei kartnud ma üldse.

Mulle ei meeldinud see, kuidas Remi lõikas enne mind ühe medali välja, seepärast tuli mul üks külg kole välja, sest Remi lõikas koledalt.

/Karl August/

***

Ma sain endale 1 tutvuse ja 1 sõbra. Sõbra nimi oli Mariann. Lõkkeõhtutel me mängsime jalgpalli. Jalkat oli tore mängida. Me mängisime esinemisel 3 lugu. „Ruhnu valss“, „Kokatants“ ja „Kuketants“.

/Kaisa/

***

Mulle pärimuspäevad väga meeldisid. Ma pole saarel nii palju lapsi enne näinud. Tore kogemus oli rahvarõivaste õpitoas esinemine. Oli põnev näha erinevate väikesaarte pärimust – tantsusid, laulusid, lugusid, rõivaid. Ekskursioonil ja teiste tegevuste ajal sain ka Ruhnu kohta palju uut teada. Kindlasti tahan järgmistel pärimuspäevadel osaleda.

/Kathrin/

***

Äsja lõppenud pärimuspäevad olid muljetavaldavalt vahvad.

Saime tuttavaks teiste koolidega, tutvustasime Kathrini ning Madisega Ruhnu rahvarõivaid, mängisime maastikumängu ning nautisime mõnusaid lõkkeõhtuid. Samuti sain endale palju uusi sõpru, kellega mängisime igal õhtul jalgpalli. Tegevused neil päevil olid väga hästi läbi mõeldud ning ette valmistatud. Igav ei saanudki hakata. Seega olid pärimuspäevad sel aastal vägagi õnnestunud ning meeldejäävad!

/Maribel/

***

Pärimuspäevad olid väga lõbusad ja see fakt, et sai koolist neljaks päevaks vabaks, oli kka hea. Esimesed inimesed tulid neljapäeval ja nad läksid sadamast külla Luise kohvikusse sööma. Kokku tuli kolme päeva jooksul üle saja lapse ja paarkümmend täiskasvanut. Oli tore saada uusi sõpru ja kohata vanasid ka. Loodetavasti tulevad kunagi kohe varsti ka uuesti pärimuspäevad.

Ma tahaksin väga jälle uusi tutvusi teha. Need päevad jäävad kindlasti paljudele kauaks ajaks meelde!

/Orest/